۵ دلیل برای آنکه از تبریک و تسلیت خرید کنید

خرید از تبریک و تسلیت
  1. شما انتخابهای بیشتری در اختیار دارید. در تبریک و تسلیت این انتخاب در تمامی موضوعها شامل قیمت، زیبایی، زمان تحویل، اندازه و … به دلیل آنکه تنوع بالایی از تامین کننده ها در حال ارائه محصول میباشند پیش روی شما قرار دارد.
  2. محصولات در چنین پلتفرمی به دلیل رقابتی که بین تامین کننده ها در فروش ایجاد میشود به طور مستمر مورد رسیدگی بیشتر  قرار میگیرند و هر روز پیشنهادات بهتر و ارزشمندتری را در اختیار شما قرار میدهند.
  3. گردانندگان پلتفرم تبریک و تسلیت نقش فرد سوم را در این معامله بازی میکنند لذا بر کیفیت محصولات، فرآیند خرید و تحویل و ارتباط با مشتریان نظارت دارند و مشکلات احتمالی که ممکن است  شما در تهیه محصولات از هر فروشگاه با آنها  روبرو شوید را مورد رسیدگی قرار میدهند تا شما از خرید خود راضی باشید و بتوانید در مورد فروشندگان بازخورد دهید. تبریک و تسلیت از فکر کردن به تبریک گفتن یا تسلیت گفتن تا رسیدن محصول به دست تحویل گیرنده همراه شماست.
  4. سیستمهای ممیزی فعال در خصوص فروشندگان هر روز شما را از خرید خود مطمئن تر میسازد که بتوانید اطمینان داشته باشید که آنچه میخرید با آنچه تحویل میگیرید یکسان است و وظیفه مدیریت و کنترل کیفیت ارائه محصولات را به ما بسپارید.
  5. شما میتوانید با خیال راحت مشورت بگیرید. اگر در خصوص موضوع تبریک و تسلیت، محصول مناسب، زمان تحویل و …. سوال دارید کارشناسان ما هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

دسته بندی های فروشگاه